napište nám | přidat k oblíbeným

O FIRMĚ

Společnost R.Č. - LUSY, s.r.o. působí na trhu již několik let a nabízí svým zákazníkům kompletní služby v oblasti správy a údržby nemovitostí. Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid komerčních objektů (administrativní budovy, obchodní domy, výrobní a skladovací haly, školy, zdravotnická zařízení a další rozsáhlé objekty) včetně hygienického servisu. Kromě této činnosti se rovněž zabýváme údržbou zeleně (prořez dřevin, sekání trávy) a v zimních měsících provádíme komplexní zimní údržbu (odklízení sněhu, posypovou službu a sněhovou pohotovost). V současné době již provozujeme kompletní úklidové práce u některých vybraných společností nejen v Praze, kde máme své sídlo, ale i na ostatních místech ČR.

Objemem našich zakázek se řadíme na českém trhu mezi firmy, které jsou schopny pokrýt jak objemově tak technologicky náročnější zakázky a přitom reagujeme pružně na požadavky našich zákazníků.

Velký důraz klademe na vyšší standard kvality provedených prací zabezpečený vyškolenými zaměstnanci za použití moderní úklidové techniky.

Významným podnětem naší činnosti také bylo a stále je přebírat zakázky po úklidových firmách, které provádí nekvalitní práci za příliš vysokou tržní cenu. V tomto směru jsme obstáli jak po stránce finanční tak i po stránce provedení úklidových služeb.

Proč právě s námi?

Máme
- několikaletou tradici
- vyškolený a poučený personál
- zkušený management
- moderní úklidovou techniku

- zkušený management
- moderní úklidovou techniku

Jsme
- rychle dostupní a spolehliví
- profesionálové
- flexibilní a komunikativní

Našimi cíli jsou
- co nejvyšší kvalita
- co nejpřijatelnější cena
- přizpůsobení se potřebám zákazníka


© R.Č. - LUSY, s.r.o. - 2009